Hakkımızda

      Kurucumuz ve babamızın 1999 yılında evlere perakende süt ve süt ürünleri satışı ile başlayan mütevazi girişimini bugün geliştirerek müşterilerimize kaliteli hizmet ve gıda güvenliği anlayışı ile yaklaşımımız kısa zamanda firmamıza sektörün vazgeçilmezlerinden biri olma fırsatını vermiştir. 2003 yılından bu yana geleneksel yöntemlerle teknolojinin nimetlerini birleştirerek hijyenik koşullarda elde ettiğimiz süt ürünlerimizi en hijyenik paketleme ve saklama koşulları ile damak zevkinize sunuyoruz. Reis Süt ve Süt Ürünleri olarak, tamamen katkısız ve doğal beslenen küçükbaş ve büyükbaş hayvanlardan her gün titizlikle toplanan sütlerle size çocukluğunuzun damak tadını sunuyoruz.

     Üretimde teknolojinin yeniliklerini takip ederek, ürünlerimizin doğallığını bozmadan hijyenik ortamlarda işletmemizde özenle işlenen ürünler; uzman dağıtım kadrosuyla “Tüketici Her Zaman Haklıdır” politikasıyla satış noktalarına ulaştırılmakta ve siz tüketicilerimizin beğenisine sunulmaktadır.
 
     Reis Süt Ürünleri geleneksel damak tadımızı koruyarak ve doğallığı ilke edinerek Gıda Güvenliği Standartlarında ürettiği ürünleri günlük olarak tüketicilerimizin beğenisine sunmaktadır.
Reis Süt Ürünleri kuruluşundan günümüze yüksek kalite standartları, hijyenik çalışma alanı ve güler yüzlü hizmet anlayışına sahip bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir. Reis Süt Ürünleri kaliteden ödün vermeden, sürekli iyileşme ve gelişmeyi hedef alarak başarısının devamlılığını sağlamayı temel politikası olarak benimsemiştir. Bölgemiz  üreticisine ve ülke ekonomisine katkı sağlayan Reis Süt Ürünleri bilgi, tecrübe ve eğitimi ön planda tutarak ve teknolojiye uyum sağlayarak tüketicilerine sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmaya devam edecektir.